İşler Güçler Ekibinden Zehra’nın Gerçek Yüzü

İşler Güçler Ekibinden Zehra'nın Gerçek Yüzü

İşler Güçler, şu günlerde televizyonda izlenebilecek ender yapımlardan biridir. Dizi sayısında her geçen gün artış yaşansa da insanlar, istedikleri kalitede dizileri kolay kolay bulamıyorlar. Bazen çok kaliteli yapımlar, sırf ilgi görmediği için yayından kaldırılabiliyor. Bu durumda kaliteli yapım bulmak da bir hayli zor olabiliyor diyebiliriz; fakat işler güçler izleyenleri bu konuda diğer dizilere göre biraz daha şanslı. İşler Güçler dizisi, kalitesini daha ilk bölümden gösteren bir dizi olarak dikkat toplamayı başardı. İzleyenler, henüz ilk bölümden itibaren bu dizinin tutkunu olmaya başladılar.

İşler Güçler dizisinde çok zıt karakterler mevcut diyebiliriz ki her karakterin kendine has bir yapısı, bir yaşam ve konuşma şekli var. Bu durumda tüm karakterler az çok ilgi toplamayı başarıyor. Bazı karakterler, insanların daha çabuk ilgisini çekmeyi başarmakta. Bu karakterlere verilebilecek en iyi örneklerden birisi de Zehra karakteri.

Zehra, aslında basit bir karakter olarak görünmekte; fakat İşler Güçler izleyenleri onu hiç beklemedikleri anda karşılarında bulmaktalar. Zehra, özellikle ekipten Vedat ile olan muhabbetinde İşler Güçler izleyenlerini kahkahaya boğuyor. İzleyiciler, Vedat’ın Zehra’ya büyük zaafı olduğunu bilirler. Aslında Vedat, her kıza karşı zaafı olan bir karakter; ama Zehra’ya ayrı bir aşk besliyor içinde.

Zehra, bazen de üniversite hocasına yaptığı kapakla gündeme gelmeyi başarıyor. İşler Güçler ekibinden Zehra’nın gerçek yüzü ise bir grup erkeğin kendisine laf atmasıyla ortaya çıktı. Laf yarıştırmada birebir olan Zehra, bu bölümde üç erkeğin sözlü tacizine uğrar. Üç kişilik gruptan bir erkek, Zehra’ya sözlü bir biçimde tacizde bulunur. Peki, Zehra bu lafın altında kalır mı? İşler Güçler izleyenlerinin bu soruya cevabı tabi ki hayır olacaktır.

Zehra da yapıştırır anında cevabı, hem de ne yapıştırmak. Öyle ki delikanlı arkadaşlarına adeta rezil olur. Dizinin fanatikleri de Zehra’ya biraz daha sempati duymaya başlamışlardır. Zaten erkek, kız fark etmeksizin birçok izleyici, bu bölümden sonra Zehra’ya daha fazla dikkat eder olmuşlardır.

İşler Güçler dizisi, tüm karakterleriyle adından söz ettiren bir dizi olarak lanse edilebilir. Her karakterinin ayrı bir özelliği ortaya çıkmakta; bu da diziyi izlerken canımızın sıkılmasını engellemektedir. Sürekli aynı karakterlerle boğuşmak zorunda kalmayan izleyiciler de bu sayede diziden daha çok keyif alırlar.

Incoming search terms:

  • zehra barby 1q hotmail com
  • işler güçler zehra
  • işler güçler zehra gerçek adı
  • işler güçler zehranın gerçek ismi
  • işler güçler zehra hocaya kapak
  • isler gücler zehranin gercek adi
  • gerek iler
  • iler gler zehra gerek ismi
  • iler gler karakterler
  • zehrann gerek hayat

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>